Prisijunkite prie PROTECH instituto konferencijoje “ADVANCED MATERIALS AND TECHNOLOGIES 2023”

Su džiaugsmu pranešame, kad PROTECH instituto dinamiška komanda su džiaugsmu dalyvaus 25-ojoje tarptautinėje konferencijoje – mokykloje „ADVANCED MATERIALS AND TECHNOLOGIES 2023“. Ši konferencija vyks nuo rugpjūčio 21 iki 25 d. nuostabiai esančiame viešbutyje „Gabija“, Vytauto g. 40, Palangoje, Lietuvoje. Ši konferencija yra ypatinga susitikimo vieta jauniems mokslininkams ir daktaro studijų studentams, besidomintiems medžiagų mokslu ir tankioji materija fizika.

PROTECH institute mes veikiame dėl inovacijų aistros ir įsipareigojimo išplėsti žinių ribas. Mūsų dalyvavimas šioje konferencijoje atspindi mūsų įsipareigojimą kelti medžiagų mokslą ir technologijas į naujas aukštumas. Skiriant dėmesį įvairioms temoms, tokioms kaip paviršiaus analizės metodai, paviršiaus inžinerija ir nanodarinių, elektroninių ir optinių medžiagų, keramikos, polimerų ir kompozitų, taip pat pažangios inžinerinės medžiagos ir medžiagos energijai, mes siekiame prisidėti prie gyvų diskusijų ir idėjų mainų.

Per visą renginį mūsų komanda aktyviai bendraus su kitais dalyviais, dalinsis savo įžvalgomis ir kurtis ryšius su išsilavinusiais protais iš viso pasaulio. Jus kviečiame susisiekti su mumis konferencijoje, kur galėsite išnagrinėti mūsų naujausius tyrimus, sužinoti apie mūsų inovatyvius projektus ir atrasti galimas bendradarbiavimo kryptis.

Norėdami sužinoti daugiau apie konferenciją, galite susisiekti su mumis el. paštu amt@ktu.lt arba skambinti tel. +370 (37) 313432. Mes laukiame galimybės dalyvauti šiame įkvepiančiame renginyje ir prisidėti prie pažangios medžiagų ir technologijų ateities.

Iki pasimatymo konferencijoje

Latest news